Home | Historia firmy | Nasza Misja | Biura Operacyjne | Jakość i Certyfikaty | Wystawy | Kontakt |
Niedziela, 24 Styczen 2021
CUSTOMER CARE
Katalogi
Recommendation charts

KATALOG PRODUKTÓW
LS-400 entech
High T.E.C. Ręczne pistolety natryskowe
Ręczne pistolety natryskowe
HVLP Ręczne pistolety natryskowe
High T.E.C. Automatyczne pistolety natryskowe
Urządzenia do Natrysku Elektrostatycznego
Niskociśnieniowe pompy lakiernicze
Airless Urządzenia do Malowania Bezpowietrznego
Urządzenia Wyciskające
Multi spray Urządzenia Bezpowietrzne Wspomagane Powietrzem
Mieszkowe Pompy Lakiernicze
Zbiorniki Ciśnieniowe ze Stali Nierdzewnej
Systemy Suszące
Systemy Czyszczące
Sprzęt ochronny
Akcesoria
Airgunsa
Airbrushes Series
ANEST IWATA Polska Sp. z o.o.
ul.Dąbrowskiego 75/70
60-523 Poznan
Tel +48 501 687 911
info@anestiwata.com.pl
Jakość i Certyfikaty
Jakość i Certyfikaty
Nasza działalność, tak jak obecnie wiele innych gałęzi przemysłu, poddana jest licznym regulacjom, jak choćby dyrektywom unijnym (Bezpieczeństwa i Środowiskowej) i normom międzynarodowym (ISO – Jakości i Środowiskowej).

W zakresie BEZPIECZEŃSTWA nasze produkty regulowane są normami CE 89/382, tak więc wszystkie mają oznaczenie CE, posiadają kompletną specyfikację techniczną, w sprawie której można się skonsultować w miarę potrzeb, wyposażone są w instrukcję w języku użytkownika. Ponadto istnieją inne, bardziej specyficzne i szczegółowe normy, takie jak EN 1953 (odnosząca się do urządzeń do rozpylania i natryskiwania materiałów), czy EN 12626 (odnosząca się do systemów pomp ciśnieniowych). W sprawie wszystkich tych norm można się konsultować lub można je nabyć samodzielnie.


W zakresie JAKOŚCI wynikającej z norm ISO 9000, ANEST IWATA może poszczycić się certyfikacją 9001:2000 w Japonii oraz ISO 9002 przyznanym dla Anest Iwata Italia s.r.l. i Anest Iwata Europe s.r.l.. Filozofia naszej korporacji zakłada, że należy dostarczyć dystrybutorom i użytkownikom każdą informację, jaka może okazać się przydatna do użytkowania produktu, ochrony środowiska lub dbania o zdrowie operatorów. Z tego powodu przedstawiamy poniżej szeroką gamę certyfikatów: od samocertyfikacji (Dyrektywa Maszynowa), aż po certyfikaty nadane przez niezależne instytucje i organizacje (świadectwa systemu jakościowego, certyfikaty wydajności nanoszenia). Mamy nadzieję, że dzięki zamieszczonym poniżej informacjom Znajdziecie Państwo odpowiedzi, które pomogą używać naszych produktów w najlepszy sposób i uczynią pracę z nimi bezpieczniejszą.
ISO 9001 ANEST IWATA JAPAN
downloadISO 9001 ANEST IWATA ITALIA
download


ISO 9001 ANEST IWATA SCANDINAVIA
download
Top ^  
ANEST IWATA Polska Sp. z o.o 2016 – Wykorzystywanie, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, danych i tekstu bez pozwolenia są zakazane.